Zdarza się, że dostajemy od Was prośby o szczegółowe opisanie konkretnych miejsc. Gdzie byliśmy? Co zwiedziliśmy? W związku z tym postanowiliśmy umożliwić Wam szybkie znalezienie istotnych informacji dotyczących danego miejsca. Otwieramy nowy dział na naszym blogu, a mianowicie „Co zobaczyć w…”. Chcemy przedstawiać w nim odwiedzone przez nas miejsca w tak zwanej pigułce.

Struktura

Każdy post w tym dziale będzie wyglądał tak samo, oczywiście poza treścią. 🙂 Na początku postaramy się przedstawiać Wam krótki rys historyczny danego miejsca, następnie opiszemy, co w danym miejscu odwiedziliśmy wraz z poziomem dostosowania opisywanego miejsca do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kolejnej części przedstawimy inne warte uwagi destynacje, do których z takich czy innych przyczyn nie dotarliśmy, aby zakończyć mapką naszej wycieczki.

Dzięki jednakowej strukturze każdego postu w tym dziale, chcemy ułatwić Wam poszukiwanie interesujących Was informacji. Mamy nadzieję, że taka struktura postów przypadnie Wam do gustu i będziecie nas często odwiedzać. 🙂

Subiektywne spojrzenie

Nim jeszcze pierwszy post „Co zobaczyć w…” ujrzy światło dzienne, pragniemy Was poinformować, że podobnie jak inne teksty publikowane na naszym blogu, będzie on naszą subiektywną wizją zwiedzania danego miejsca. Takim podejściem chcemy zarazić Was pasją podróżowania i odkrywania opisywanych przez nas miejsc po swojemu. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, połkniecie bakcyla podróży i odkryjecie nowe, fantastyczne zakamarki opisanych przez nas miejsc, którymi później się z nami podzielicie. 🙂

Wierzymy, że dzięki naszemu nowemu działowi „Co zobaczyć w…” dowiecie się czegoś interesującego oraz że pomoże Wam on w Waszych wyprawach.

Podróżować warto, bo podróże są fajne!

Do przeczytania niebawem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ