Współpraca

Współpraca 2018-04-03T15:03:26+00:00

Kim jesteśmy?

RobiMy Podróże to Goha i Kamil. Przemierzamy Świat na dwóch nogach (Goha) i czterech kołach (Kamil). Podróże to nasza pasja i tą pasją chcemy zarażać naszych czytelników. Pokazujemy, że niepełnosprawność nie przeszkadza w zdobywaniu Świata i realizacji marzeń. Na naszym blogu dzielimy się przeżyciami, doświadczeniem i informacjami praktycznymi.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wiemy jak

Jesteśmy profesjonalni

Mamy doświadczenie i umiejętności

Napisaliśmy dziesiątki tysięcy wyrazów, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stale rosnącej wiedzy, ułożyliśmy w wartościowe i przydatne naszym odbiorcom treści. Nie idziemy na ustępstwa. Zachowanie wysokiej jakości tworzonych przez nas materiałów jest dla nas sprawą priorytetową. Nasze blogowanie zaczęliśmy od pisania opowieści z podróży dzień po dniu, przez co nauczyliśmy się opowiadać historie i ilustrować je ciekawymi zdjęciami.

Na miarę

Tworzymy na miarę

Oferujemy wysoką jakość usług

Nie ulegamy schematom i zawsze staramy się stworzyć indywidualną ofertę współpracy. W kontaktach z markami kierujemy się zasadą WIN WIN WIN. Wierzymy, że tylko współpraca oparta na tej zasadzie pozwoli zaspokoić potrzeby wszystkich stron i stworzyć kampanie, które będą odpowiednie i wartościowe dla naszych odbiorców, marki z którą współpracujemy oraz dla nas. Staramy się tworzyć wielopoziomowo.

Lider

Jesteśmy liderem

W naszej tematyce jesteśmy najwięksi w Polsce

Poza tworzeniem treści dla niepełnosprawnych, dbamy o to, by były one przydatne też pełnosprawnym podróżnikom i trafiały do jak największej liczby odbiorców. Przykładamy wagę do technicznej strony naszych materiałów. Z dnia na dzień rośnie liczba naszych czytelników, przez co mamy dostęp do coraz większej liczby odbiorców. Poza blogiem dystrybuujemy treści także w social mediach i na kanale YouTube.

Unikalność

Jesteśmy unikalni

Jesteśmy nietuzinkowi i wiarygodni

Nasz blog pokazuje, że osoba niepełnosprawna może spełniać marzenia. Zwracamy uwagę na dostępność światowych atrakcji. Opisujemy i polecamy tylko takie miejsca, które odwiedziliśmy i produkty, które nam się podobają i które sprawdziliśmy osobiście. To wszystko sprawia, że jesteśmy prawdziwi w tym, co robimy. Dlatego nasi odbiorcy ufają nam i pytają nas o zdanie przed podróżą w jakieś miejsce.

Nasze projekty

Polska na wózku

Na własnej skórze przekonaliśmy się jak to jest, gdy jedzie się w jakieś miejsce i okazuje się, że mimo wcześniejszych zapewnień jest ono niedostosowane. Polska jest pięknym krajem, który ma na nadal mało rzetelnych przewodników dla osób na wózkach. My je zrobimy i to w dwóch językach!

Jeśli Twoja marka chciałaby nam pomoc i uczestniczyć w tym przełomowym i wyjątkowym projekcie, to zapraszamy do współpracy.

Cały przewodnik zostanie przedstawiony na dedykowanej stronie.

Projekt dzielimy na województwa (obecnie realizujemy warmińsko-mazurskie). Poszukujemy partnerów zarówno do poszczególnych województw, jak i do całego projektu.

Oferujemy:

 • placement marki w materiałach z danego województwa/miasta,
 • uczestnictwo w prospołecznym projekcie,
 • pakiet 10 zdjęć do komercyjnego wykorzystania przez patrona,
 • aktywne logo w dziale patroni na stronie projektu,
 • promocję w mediach społecznościowych.

Oczywiście jesteśmy otwarci na inne modele współpracy. Zachęcamy do kontaktu na wspolpraca@polskanawozku.pl. Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Wózkiem przez USA

To chyba nasze największe podróżnicze marzenie!

Chcemy, we dwójkę, pokonać legendarną trasę Route 66 przedłużając naszą podróż o Nowy Jork, Wielki Kanion, Wodospad Niagara i inne kultowe miejsca w USA.

Projekt jest w fazie marzeń głównie ze względów finansowych. Jeśli jednak Twoja marka chciałaby nam pomóc w realizacji naszego marzenia to bardzo szybko przyśpieszymy 🙂

Zachęcamy do kontaktu na wspolpraca@robimypodroze.pl.

Marzenia się spełniają!

Polska mniej znana

Polska jest często niedocenianym i wciąż nieodkrytym krajem. Naszym celem jest wyszukać i stworzyć relacje z 20 niezwykłych, mniej znanych miejsc w Polsce. Poza 20-toma, profesjonalnie wykonanymi relacjami na naszym blogu stworzymy wyjątkowe filmy z każdego z odwiedzonych przez nas miejsc.

Pokażemy nieodkrytą Polskę, którą można odkryć w weekend.

Poszukujemy partnerów zarówno do poszczególnych miejsc jak i do całego projektu.

Oferujemy:

 • profesjonalnie wykonaną relację na blogu,
 • profesjonalny film z danego miejsca,
 • placement marki w materiałach projektu/miejsca,
 • uczestnictwo w ciekawym projekcie,
 • pakiet 10 zdjęć do komercyjnego wykorzystania przez patrona,
 • aktywne logo patrona projektu/miejsca,
 • promocję w mediach społecznościowych.

Oczywiście jesteśmy otwarci na inne modele współpracy. Zachęcamy do kontaktu na wspolpraca@robimypodroze.pl. Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Polskie plaże na wózku

Gdy osoba na wózku chce się wybrać na plażę ma niemały problem. Bardzo trudno jest znaleźć rzetelne i sprawdzone informacje na temat dostosowanych plaż nad polskim Bałtykiem. My to zmienimy i wydamy kompleksowy przewodnik po polskich plażach. Rzetelność przewodnika gwarantować będzie sprawdzenie każdej z plaż na własnej skórze.

Jeśli Twoja marka chciała by nam pomoc i uczestniczyć w tym wyjątkowym i ciekawym projekcie to zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy partnerów zarówno do poszczególnych miejsc jak i do całego projektu.

Oferujemy:

 • profesjonalnie wykonaną relacja na blogu,
 • profesjonalny film z danego miejsca,
 • placement marki w materiałach projektu/miejsca,
 • uczestnictwo w ciekawym projekcie,
 • pakiet zdjęć do komercyjnego wykorzystania przez patrona,
 • aktywne logo patrona projektu/miejsca,
 • promocję w mediach społecznościowych.

Oczywiście jesteśmy otwarci na inne modele współpracy. Zachęcamy do kontaktu na wspolpraca@robimypodroze.pl. Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Możliwości współpracy

Artykuły

Piszemy z pasją

Piszemy od lat i znamy się na tym. Wiemy jak napisać angażujący, ciekawy i wartościowy tekst. Od jakiegoś czasu nie publikujemy tekstów przesyłanych przez Klienta. Skupiamy się na tworzeniu, we współpracy z Klientem, wartościowych materiałów, które będą mu odpowiadać, ale w naszym stylu. Chętnie podejmujemy współpracę zarówno przy pojedynczych wpisach, jak i seriach, które skutecznie angażują czytelników.

Testy

Niezależna opinia

Z doświadczenia wiemy, że recenzja produktu czy usługi napisana przez blogera jest znacznie lepiej odbierana niż najlepiej napisany tekst na stronie firmowej. Ta zasada sprawdza się szczególnie wśród odbiorców niepełnosprawnych. Gwarantujemy współpracującemu z nami Klientowi rzetelne i kompleksowe testy jego produktu bądź usługi. Możemy też zrobić zdjęcia produktu w czasie naszych podróży i odsprzedać do nich prawa.

Wyjazdy

Kochamy robić podróże

Podróże to nasza wielka pasja. Naszym największym marzeniem jest, aby stały się one naszą codziennością i pracą jednocześnie. Dlatego z największą chęcią wybierzemy się praktycznie w każdą podróż i z wielkim zaangażowaniem ją opiszemy, obfotografujemy i obfilmujemy. Poza tym dodamy coś więcej, a mianowicie sprawdzimy jak w danym miejscu będzie się czuła osoba niepełnosprawna. Tego inni nie oferują!

Konkursy

Wszyscy lubią nagrody

Z przyjemnością zorganizujemy konkursy skupiające się na promocji marki, produktu lub usługi. Chętnie zaangażujemy naszą publiczność w taką formę reklamy i damy jej możliwość wygrania wartościowych nagród. Konkursy możemy przeprowadzić na wiele sposobów. Najważniejsze dla nas jest aby były one atrakcyjne dla odbiorców oraz posiadające taką formułę aby spełniała wymagania naszego Klienta.

Statystyki

z ostatniego miesiąca

0
Unikalni użytkownicy
0
Odsłony
0
Czas sesji
0
Nowi użytkownicy

Demografia

Kobiety 42%
Mężczyźni 58%
Wiek 18-24 17%
Wiek 25-34 35%
Wiek 35-44 26%
Wiek 45-54 11%
Wiek 55 < 10%

RobiMy Podróże w mediach

Dzień Dobry TVN
Radio ZET
Gazeta Olsztyńska
Radio Olsztyn
Radio UWM FM

Współpracowaliśmy z

PKP Intercity
Stena Line
Itaka
Filharmonia W-M
GoEuro

Napisz i rozpocznij współpracę:

wspolpraca@robimypodroze.pl

Zostańmy w kontakcie!

Znajdziesz nas na:
close-link
Dzięki, że doczytałeś do końca! Pozostańmy w kontakcie :)
Zapisz!
close-image