Współpraca

RobiMy Podróże to blog podróżniczy, ale ciut inny niż wszystkie. Dlaczego nasz blog jest niezwykły? Otóż, RobiMy Podróże to niekończąca się opowieść o tym jak podróżuje się na dwóch nogach (Goha) i czterech kołach (Kamil). Głównym przyświecającym nam celem jest sprawdzanie na własnej skórze dostosowania miejsc na całym Świecie oraz pasja podróżowania. Swoimi wrażeniami dzielimy się w postach zamieszczanych na blogu, pełnych przydatnych informacji punktu widzenia osoby niepełnosprawnej, ale również osoby, która cieszy się pełnosprawnością. W naszych opowieściach łączymy te dwa światy, a jednocześnie opisujemy sytuacje trudne, które spotykamy podczas naszych podróży. Piszemy też o naszych sposobach pokonywania tych trudności. A wszystko to RobiMy po to, by inni niepełnosprawni i ich życiowi towarzysze uwierzyli, że można podróżować, że bariery są po to, by je pokonywać.

Poza podróżowaniem działamy także na rzecz polepszenia codziennego życia osób niepełnosprawnych. W tej sferze współpracowaliśmy m.in. z Warmińsko-Mazurską Filharmonią w Olsztynie czy też z organizatorami FIVB Mazury Grand Slam.

Jesteśmy także aktywni na facebooku, twitterze, instagramie, youtubie czy google+.

Stale też rośnie liczba naszych czytelników. Czytelnicy często piszą do nas z prośbą o radę, którą destynację wybrać i jak podróżować.

RobiMy Podróże w mediach

Naszą działalnością interesują się media lokalne jak i ogólnopolskie.

RobiMy Podróże media

ddtvn15 września 2016 roku wystąpiliśmy w programie Zielone Drzwi emitowanym w ramach Dzień Dobry TVN, gdzie rozmawialiśmy o podróżach osób niepełnosprawnych.

 

gazetaolsztynska25 września 2015 roku Gazeta Olsztyńska opublikowała obszerny, dwustronicowy wywiad z nami o naszych podróżach. Zajawka artykułu zajęła okładkę gazety.

radioolsztyn6 października 2015 roku wystąpiliśmy w porannym programie Radia Olsztyn. Wspólnie z redaktorem Michałem Poryckim rozmawialiśmy o podróżach.

uwmfm

8 stycznia 2016 roku mieliśmy zaszczyt gościć w audycji „Mediofon” emitowanej na antenie radia UWM FM. Rozmawialiśmy o blogowaniu i podróżach. Zapraszamy do wysłuchania audycji na naszym kanale You Tube.

 

radioolsztyn24.01.2016 r. mieliśmy zaszczyt gościć w audycji “Świat bez granic” emitowanej na żywo na antenie Radia Olsztyn. Z Redaktorem Sławomirem Stelmaczonkiem rozmawialiśmy o naszej podróży do Chin. Zapraszamy do wysłuchania audycji na naszym kanale You Tube.

ambasada Francji w Polsce

7 marca 2016 roku Ambasada Francji w Polsce doceniła nasz post o dostosowaniu Paryża udostępniając go na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

 

goeuro

W ramach współpracy z porównywarką połączeń lotniczych, autobusowych i kolejowych goeuro.pl stworzyliśmy cykl artykułów na temat podróży osoby niepełnosprawnej autobusem, pociągiem i samolotem.

Radio Zet15 września 2016 roku Kamil udzielił wywiadu dla programu Halo Zet emitowanego na antenie Radia Zet na temat życia codziennego osób niepełnosprawnych.

Rób Podróże razem z nami

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. Bardzo chętnie przetestujemy:

  • sprzęt i akcesoria związane z podróżowaniem,
  • oferty biur podróży i przewoźników,
  • hotele i pensjonaty,
  • inne produkty bądź usługi związane z podróżowaniem.

Jesteśmy także otwarci na współpracę w zakresie doradztwa. Jeśli organizujesz imprezę, otwierasz hotel lub restaurację chętnie pomożemy Ci w zakresie dostosowania jej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mamy za sobą udaną współpracę z Warmińsko-Mazurską Filharmonią, także wiemy jak to się robi.

Jeśli chciałbyś wspomóc nas w naszej działalności podróżniczej możemy w zamian zaoferować:

  • napisanie obszernych artykułów bogato ilustrowanych autorskimi zdjęciami,
  • eksponowanie Twojego logo na odzieży,
  • lokowanie Twojego produktu na zdjęciach z podróży, które umieszczamy na blogu i w mediach społecznościowych,
  • używanie w mediach społecznościowych wybranego przez Ciebie hasztaga,
  • dodanie Twojego logo do partnerów naszego bloga,
  • i wiele innych.

Chętnie zorganizujemy także konkurs dla naszych czytelników, w którym nagrodami będą Twoje produkty bądź usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na naszym blogu, nic prostszego pisz: robimypodroze@gmail.com

Wykonaj pierwszy krok

Wystarczy, że do nas napiszesz a na pewno znajdziemy odpowiedni i zadowalający obie strony zakres współpracy. Wystarczy, że do nas napiszesz: robimypodroze@gmail.com. Wejdź w piękny i zachwycający świat podróży razem z nami. Zapraszamy!