Hotel Porto Radomsko

Hotel Porto Radomsko odwiedziliśmy w 2014 roku wracając z Chorwacji. Zdecydowaliśmy się na nocleg w tym hotelu ze względu na opóźnienia w drodze powrotnej do domu. Szukaliśmy noclegu blisko trasy i tak znaleźliśmy ten hotel. Hotel Porto Radomsko posiada trzy gwiazdki.

Hotel Porto Radomsko – lokalizacja

Hotel Porto Radomsko znajduje się tuż przy trasie E75, mniej więcej w połowie drogi między Częstochową, a Piotrkowem Trybunalskim przy miejscowości Radomsko. Hotel Porto usytuowany jest nieopodal bardzo dużego parkingu dla samochodów ciężarowych. Podróżując trasą E75 nie sposób przegapić zjazd na Hotel Porto, jest on widoczny z drogi.

Parking

Hotel Porto Radomsko oferuje swoim gościom duży, prywatny parking prywatny. Parking jest darmowy. Na parkingu, tuż przy wejściu do hotelu, znajduje się miejsce dla osoby niepełnosprawnej.

Dostosowanie – ogólne

Wejście do hotelu znajduje się na poziomie ulicy i nie ma najmniejszego problemu w dostaniu się do niego na wózku inwalidzkim. Wnętrze hotelu także jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszystkie podłoża są równe i płaskie. Blat recepcji nie jest obniżony dla ułatwienia obsługi osób na wózkach inwalidzkich, jednak obsługa jest tak miła i pomocna, że nie stanowi to większego problemu. Na poziomie recepcji znajduje się niewielka hotelowa restauracja, do której także bez problemu dostanie się osoba na wózku inwalidzkim.

Dostosowanie – pokoje

Hotel Porto Radomsko dysponuje nowocześnie urządzonymi pokojami, zarówno z dwoma pojedynczymi jak i jednym podwójnym łóżkiem. Pokój, w którym nocowaliśmy z Gohą znajdował się na parterze i nie był zbyt przestronny, jednak z tego, co pamiętam nie miałem większego problemu w poruszaniu się po nim.

Dostosowanie – łazienka

Z tego, co pamiętam łazienka w naszym pokoju w Hotel Porto Radomsko nie była dostosowana, jednak tuż za drzwiami pokoju znajdowała się w pełni dostosowana łazienka. Mimo, że łazienka była ogólnodostępna to można było zamknąć ją od środka, aby uzyskać prywatność.

Ogólnie

Hotel Porto Radomsko proponuje swoim gościom nowocześnie urządzone pokoje, które są wyjątkowo czyste. W pokojach znajdują się telewizory z płaskim ekranem oraz powitalna butelka wody oraz czajnik elektryczny i ekspresowe kawy oraz herbaty. Goście hotelowi w cenie pokoju otrzymują kontynentalne śniadanie w formie bufetu. Do niewątpliwych atutów hotelu należy wyjątkowo miła i pomocna obsługa oraz darmowy parking.

Nasza ocena

Hotel Porto Radomsko zdecydowanie polecamy szczególnie jako nocleg w trakcie podróży. Z racji na swoje dogodne położenie tuż przy trasie E75 hotel jest bardzo dobrym wyborem na stop night. Wysoko oceniamy czystość hotelu jak i jakość obsługi jego personelu. Niewątpliwe dodatkowym atutem hotelu jest wliczone w cenę pokoju śniadanie oraz restauracja hotelowa, w której można coś zjeść po przybyciu do hotelu. Naszym zdaniem pokoje są w Hotel Porto Radomsko są dostępne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Jedynym minusem jest brak dostosowanej łazienki w pokoju, jednak rekompensuje to ogólnodostępna, w pełni dostosowana łazienka.

Nasza ocena jest subiektywna i opiera się głównie na dostosowaniu obiektu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Ogólna

Lokalizacja

Pokój

Łazienka

Tekst w żaden sposób nie jest sponsorowany przez hotel.

Kamil Kowalewicz
2018-02-17T18:20:10+00:00 12 października 2017|

O autorze:

Kamil Kowalewicz
Od poniedziałku do piątku zajmuję się grafiką na potrzeby reklamy, w międzyczasie obserwując promocje lotnicze. Bardzo, bardzo lubię pokera, w każdym jego aspekcie :) Tetraplegik, wózek aktywny.

Zostaw komentarz

Zostańmy w kontakcie!

Znajdziesz nas na:
close-link
Dzięki, że doczytałeś do końca! Pozostańmy w kontakcie :)
Zapisz!
close-image