Antonina Boutique Hotel Sopot

Antonina Boutique Hotel Sopot to piękny, butikowy hotel ze wspaniale zaaranżowanymi wnętrzami. W hotelu spędziliśmy z Gohą jedynie jedną noc podczas krótkiego wypadu na weekend w Sopocie. Hotel znajduje się w zabytkowej willi w Sopocie.

Antonina Boutique Hotel Sopot – lokalizacja

Antonina Boutique Hotel Sopot znajduje się w willowej dzielnicy Sopotu 5 minut spacerem od Monciaka. W pobliskiej okolicy hotelu znajdują się tory kolejowe, jednak dzięki szczelnym oknom dźwięk przejeżdżających pociągów jest praktycznie niesłyszalny. Idąc od hotelu w kierunku Monciaka przechodzi się obok pięknych, zabytkowych willi oraz przechodzi przez ciekawą, wysoko nad ziemią zawieszoną kładką. Okolica hotelu jest spokojna i pozbawiona tłumu turystów.

Parking

Antonina Boutique Hotel Sopot oferuje swoim gościom bezpłatny, prywatny parking.

Dostosowanie – ogólne

Do głównego wejścia do Antonina Boutique Hotel Sopot prowadzi podjazd, którym osoby poruszające się na wózku inwalidzkim bez problemu dostaną się do środka hotelu. Lobby hotelowe jest całkiem przestronne i poruszanie się po nim na wózku nie sprawi żadnego problemu. Wewnątrz hotelu znajduje się winda, którą można dojechać na wyższe piętra, gdzie zlokalizowane są pokoje dla gości. Na tym samym poziomie co lobby znajduje się hotelowa restauracja, do której osoby na wózku również dostaną się bez najmniejszych problemów.

Dostosowanie – pokoje

Pokoje, które Antonina Boutique Hotel Sopot oferuje swoim gościom są wystarczająco przestronne, aby poruszanie się po nich na wózku inwalidzkim nie przysparzało problemów. Łóżka są na odpowiednim poziomie i nie ma problemu z podjechaniem do nich.

Dostosowanie – łazienka

Łazienka w pokoju, który my otrzymaliśmy podczas naszego pobytu nie była wyposażona w poręcze i inne ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Mimo to korzystanie z podstawowych sprzętów było możliwe.

Podczas pisania tej recenzji znalazłem na stronie Antonina Boutique Hotel Sopot zdjęcia dostosowanych łazienek. Może się coś zmieniło?

Ogólnie

Antonina Boutique Hotel Sopot oferuje swoim gościom przepięknie urządzone pokoje, do których preludium stanowi niezwykle gustowne lobby hotelowe. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem i butelka wody na powitanie. Goście hotelowi mają do wyboru pokoje z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem. W całym hotelu sprawnie funkcjonuje bezpłatne wifi. Poza wspaniałym wystrojem niewątpliwym atutem hotelu jest jego wspaniała i pomocna obsługa.

Nasza ocena

Mimo, że spędziliśmy w Antonina Boutique Hotel Sopot tylko jedną noc to nasza ocena tego miejsca jest bardzo wysoka. Powtórzę to raz jeszcze – wystrój hotelu powala. Do tego łatwość poruszania się wewnątrz, wygodne łóżka i przemiła obsługa sprawiają, że pobyt w hotelu jest czystą przyjemnością. Jedynym minusem mogłaby być łazienka, ale jak pisałem powyżej obecnie chyba już są takie w pełni dostosowane.

Nasza ocena jest subiektywna i opiera się głównie na dostosowaniu obiektu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Ogólna

Lokalizacja

Pokój

Łazienka

Tekst w żaden sposób nie jest sponsorowany przez hotel.

Kamil Kowalewicz
2018-03-10T10:01:57+00:00 10 marca 2018|

O autorze:

Kamil Kowalewicz
Od poniedziałku do piątku zajmuję się grafiką na potrzeby reklamy, w międzyczasie obserwując promocje lotnicze. Bardzo, bardzo lubię pokera, w każdym jego aspekcie :) Tetraplegik, wózek aktywny.

1 komenarz

  1. Robert Hotel Port 19 marca 2018 w 15:31 - Odpowiedz

    Wygląda niesamowicie – ktoś naprawdę miał dobry pomysł na wystrój. Mimo że jest bardzo dekoracyjny, to utrzymanie kolorystyki w bieli i czerni daje bardzo dobry efekt. Dawno nie byłem w Sopocie, bo “urzęduję” teraz na stałe na Mazurach, ale może kiedyś jak się wybiorę do Trójmiasta to zobaczę osobiście. Postawiam.

Zostaw komentarz

Zostańmy w kontakcie!

Znajdziesz nas na:
close-link
Dzięki, że doczytałeś do końca! Pozostańmy w kontakcie :)
Zapisz!
close-image